Hz

Informace


Našim cílem je poskytnout zábavu a odreagování od každodenního stresu, seznámit s tímto adrenalinovým sportem široké masy lidí, vybudovat početnou členskou základnu. Nabízíme paintball jako relaxační, adrenalinovou a sportovně-bojovou disciplínu, vhodnou pro mládež, muže i ženy.

V dnešní době disponujeme vlastními hřišti, mobilními nafukovacími překážkami, věnujeme se komerční činnosti a spolu s dalšími kluby organizujeme různé typy paintballových her a setkání přístupných i široké veřejnosti.

Uspořádat můžeme Vaši hru buď na některém z našich hřišť nebo na Vámi vybraném místě. Zahrát si můžete různé herní scénáře, které jsou přizpůsobitelné Vašim představám. Organizujeme paintballové akce pro firmy, větší nebo menší skupiny lidí i jednotlivce.

Přijedeme za Vámi s kompletním paintballovým vybavením, hráčům poskytneme instruktáž, seznámíme je s bezpečnostními pravidly hry.

Půjčíme Vám kvalitní zbraně, ochranné masky, rukavice, kombinézy, ochranné vesty a chrániče na krk.

Pro firmy a společnosti

Rádi bychom Vám nabídli zajímavou možnost uspořádání firemních akcí netradičním, ale v současnosti stále více žádaným adrenalinovým a sportovním vyžitím – PAINTBALLEM.

Tento způsob zábavy dokáže stmelit kolektiv Vašich pracovníků v jeden tým, který se naučí v horkých chvílích boje spolupracovat se všemi spoluhráči a spoléhat vzájemně jeden na druhého, protože jen TÝM může zvítězit.

Nabídka herních variant je velice pestrá. Od standardních her, jakou je například dobývání pevnosti nebo boj o vlajku až po scénářové hry. Záleží pouze na Vás jakou variantu si zvolíte a pak už jen na schopnostech týmu obstát ve zkoušce.

V případě menších kolektivů a Vašeho zájmu, můžeme postavit proti Vám vlastní hráče, kteří budou operovat jako nepřátelská jednotka a Vy si tak můžete užít hru se svými pracovníky bok po boku.

V současnosti jsme schopni uspořádat hru pro 60 současně hrajících osob, ale v případě zájmu zajistíme vybavení i pro větší počet hráčů. Součástí vybavení pro hru je vlastní paintballová zbraň, maska, zásobník, rukavice, vzduch po celou dobu hry. Pokud budete mít zájem o doplňkové vybavení jako např. ochranné vesty, chrániče na krk a oděvy, rádi Vám je půjčíme.

Další naší aktivitou je pořádání lasergame a exitgame.

Hřiště, kde můžete hrát:

  

Navštivte i další naše provozovny: Pevnost Boyard a Exit Game Arena

Podle Zákona o zbraních a střelivu č.119/2002 sb. smí zbraně kategorie D používat osoby starší 18-ti let. Osoby mladší 18-ti let smí zbraně kategorie D používat pouze pod dohledem zodpovědné osoby starší 18-ti let.

Provozovatel: 
Radomír Harabasz, Jana Čapka 3094, 738 01 Frýdek Místek, IČ:73751383